zakupy spożywcze online
Zakupy

Wygodne i praktyczne zakupy spożywcze z dostawą do domu

Z trudem można uciec od potrzeby robienia zakupów spożywczych. Można wytrwać bez licznych rzeczy, jednak bez zdrowych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety nieraz okoliczności zawodowe bądź życiowe sprawiają, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może stać się czynnością kłopotliwą. Wówczas dużym udogodnieniem jest opcja wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze przez internet – usługa pomocna w licznych sytuacjach

Powszechność internetu przyspieszyła w ostatnich kilku latach wzrost sprzedaży online w Polsce. Z powodu nieustannie zmieniającego się rynku i potrzeb odbiorców, mnóstwo przedsiębiorstw korzystających przedtem tylko z standardowych kanałów handlu, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę poszedł również sektor spożywczy, który na ogół sporadycznie oferował zakupy z dostawą do zamawiającego. Dziś z delikatesów online korzysta dużo różnych grup odbiorców. To przykładowo opiekunowie noworodków, osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości wykonania zakupów w porach umożliwiających dostanie w markecie świeżych produktów, a także osoby w starszym wieku, dla których częste wyjścia do osiedlowego sklepu są znacznym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się też z czystej wygody – to doskonała oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia bądź rozrywkę.

Delikatesy online – pieczywo ze słynnej piekarni

Zamawiając zakupy spożywcze z dostawą do domu w e-sklepie Skowronek z Krakowa mamy dostęp do setek zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale też mięs, ryb oraz wędlin dostarczanych wyłącznie przez rzetelnych i wypróbowanych polskich dostawców. Poza tym sklep ma w asortymencie chrupiące, polskie pieczywo dostarczane z piekarni legendarnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dostarczane na podany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia za określoną sumę oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]