Ochrona zdrowia Zakupy

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Jeśli potrzebujesz maseczek ochronnych, koniecznie wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który opanował wszystkie kraje, kompletnie odmienił nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek używania licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku czy biura, gdzie zazwyczaj przebywamy w większej gromadzie ludzi, winniśmy zawsze zakładać na nos i usta maskę ochronną. Co natomiast uczynić, jeżeli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z bawełny?

Trwała maseczka wielokrotnego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed zakażeniem wirusem w podobnym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi plusami są solidność, komfort oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet do 30 razy!) przy pomocy mydła.

Mini przyłbica – dla osób pracujących i astmatyków

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nakładać ochronne maski w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne uznają za plus ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]