Zakupy

Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Zamów słoiki szklane hurt.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to też branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, smacznego lub zdrowego wyrobu. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, by towar długo pozostał świeży, a zatem m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – dlaczego warto?

Jasne jest, że oferty kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, pasty warzywne czy dżemy, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko formą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu także dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiki i inne elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania soków, wina lub piwa. Transportowane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 4000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać kupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoików i butelek w hurcie można także nabyć odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]