Sport Zakupy

Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Po więcej informacji o Kraków sklep jeździecki zajrzyj tutaj

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]