Usługi branży budowlanej Zakupy

Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych? Wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu popularne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze cechy i możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają kilkadziesiąt lat

Drewno to naturalny surowiec, który zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, iż jest ono bardziej nastrojowe i przytulne, a odpowiednio pielęgnowany zachowa się w nienagannym stanie nawet dziesiątki lat. Obecna technologia pozwala doskonale łączyć parametry drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się dobrą izolacją termiczną oraz niskim poziomem rozszerzalności – tzn. nie ulegają zniekształceniu. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach rozmaitego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach hołdujących stylistyce industrialnej. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, zabezpieczone lakierami wodnymi, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i mnóstwo innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz również na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – m.in. szybami wypukłymi, fazowanymi lub bezpiecznymi, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też zaopatrzone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]