Zakupy

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Dowiedz się więcej o słoikach z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]