Biżuteria Zakupy

Kolczyki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Każda kobieta chce się wyróżniać. Dobór odpowiednich dodatków może stanowić połowę sukcesu. Na przykład kolczyki z cyrkoniami nadają szyku, a poza tym świetnie sprawdzą się na randce, jak również wieczornym spacerze. Dużą popularność zyskały dzięki wielorakości dostępnych wzorów. Jeśli nie stać nas na biżuterię z kamieniami szlachetnych możemy zainwestować w kolczyki z cyrkoniami. W sklepach dostępne są kryształy o różnych barwach. Chcąc uwydatnić piękną urodę warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Wybierz odpowiedni rodzaj kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo zwolenniczek. Poszczególne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także typem zapięć. Biorąc pod uwagę to kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – klasyczne zapięcie kolczyków, jakie nosiły jeszcze nasze babcie. Drucik zakończony haczykiem świetnie nadaje się do wzorów wiszących. Wadą takich kolczyków z cyrkoniami jest natomiast niezbyt wyrafinowany kształt.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najbezpieczniejsze. Nie są tak duże jak bigle, a także nie posiadają sztyftów, które można zgubić.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]