Biżuteria Zakupy

Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Dalsze informacje o kolczykach na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale również typ zapięcia. W sklepach znajdziemy rozmaite typy mocowań – między innymi wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna okazuje się także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe imprezy i te, które śmiało można zakładać na co dzień.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym pomysłem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych strojów. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają niemal równie korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]