Zakupy

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Jeśli szukasz balonu do wina, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]