Zakupy

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Zamów etykiety na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zalążka najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na Sylwestra, urodziny czy ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – podziękuj przybyłym gościom

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, lokując na nich informację o dacie i miejscu ślubu, wyrazy podziękowania bądź imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych odcieniach i wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Oznaczaj domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz nalewki, soki bądź wina, a potem wręczasz je rodzinie albo znajomym przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Ponadto flaszki można również oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]