Biżuteria Zakupy

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Co warto wiedzieć o biżuteria srebrna sklep internetowy?

Jest z nami od tysiącleci i pomimo dostępności wielu nowatorskich projektów, w istocie mało się zmieniła. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka i pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo często noszą kobiety i panowie, dzieci i dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dekad?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale należy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować czy zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]