Motoryzacja Zakupy

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Renault części Kraków.

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]