Usługi branży budowlanej Zakupy

Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Więcej o blacha trapezowa dachowa.

Blachy trapezowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie a zarazem mocne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony również ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie także znakomicie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, wiat czy obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową powinno się kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08