Usługi branży budowlanej Zakupy

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Więcej informacji o blasze na rąbek stojący.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zyskują coraz większe grono entuzjastów, dlatego że wspaniale godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Wytrzymałą i pięknie wyglądającą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez niespodziewanych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na rdzę i wspaniale pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem trwałości i użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką zapewniającą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał wprost od producenta.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08