kuchnia na wymiar
Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

Kuchnie na wymiar oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, jakie można łatwo zamontować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie potrzebują błyskawicznie i bez trudności urządzić własną kuchnię. Są jednakże w większości wypadków mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie i mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niestereotypowe wnętrze oraz konkretne wymagania użytkowników w znacznym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zlecenie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, kształcie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również dobrym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, eleganckich oraz nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Siedziba:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]