Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Dom w nowoczesnym stylu – poznaj polskiego producenta designerskich mebli

Meble vintage zamówisz na https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze domy i styl, w jakim je urządzamy, może sporo zdradzić o naszym charakterze, wyczuciu estetykijak również o tym, jak postrzegamy wygodę. Konsumentów już nie zadowala asortyment popularnych sieci sklepów meblarskich, w których można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, produkowane w tysiącach sztuk, jednakowe dla polskich nabywców, jak i tych z innych części świata. Z tej przyczyny poszukujemy mebli, które nie tylko będą bardzo funkcjonalne, ale także będą podkreślać naszą niepowtarzalność. Takie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Designerskie meble – wytwarzane z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 r. i jej trzonem para projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Jednakże jedyne w swoim rodzaju meble wytwarzane przez studio STF to następstwo skrupulatnej pracy całego zespołu pracowników, składającego się z zawodowych konstruktorów, technologów oraz rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z wielką dbałością podchodzi do procedury kreowania nowych linii mebli, oddając każdemu ze stadiów – od początkowego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po wybór stosownego gatunku drewna – 100% uwagi. To skrajne dopracowanie najmniejszych detali każdego produktu sprawia, iż meble studia STF wyróżniają się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że meble tej marki zdobyły sporo wyróżnień z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (między innymi w Łodzi, w Kolonii lub w Paryżu).

Minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je kupić?

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie www studia. Nie licząc funkcjonalnych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, komody oraz ławy, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi tealighty oraz ramy do luster). Warto wiedzieć, iż płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Meble z litego drewna studia STF można zamówić też w salonach meblowych w Europie (między innymi w Irlandii czy w Szwajcarii) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Lublinie, w Warszawie bądź w Szczecinie).

Siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]