Wyposażenie i urządzanie wnętrz Zakupy

Alternatywa dla rolet i żaluzji – zamontuj shuttersy w salonie i w sypialni

Więcej w temacie shuttersów w salonie na skyshutters.pl/realizacje/.

Szatersy (shutters), czyli wewnętrzne okiennice ozdobne, kojarzą się najczęściej z wnętrzami zaprojektowanymi w stylu tropikalnym i południowoamerykańskim. Ale ten moduł osłony okna można zastosować też w naszych domach – jest to niezwykle trwałe, a równocześnie pięknie wyglądające rozwiązanie, które w licznych sytuacjach zda egzamin lepiej niż modne w tym momencie rolety.

Shuttersy w salonie – kontrola ilości promieni słonecznych wnikających do wnętrza

Okiennice typu shutters w salonie bądź w pokoju dziennym, będą pełniły podwójną funkcję – praktyczną i dekoracyjną. Shuttersy dostrzegalnie zwiększają walory estetyczne pomieszczenia. Ich lamele są szersze, dzięki czemu wspaniale poprawiają wygląd większości okien. Walory estetyczne są arcyważne, ponieważ to w salonie podejmuje się gości, a także przebywa się w nim sporą część dnia. Z tej przyczyny wypada zatroszczyć się, żeby to pomieszczenie było nie tylko efektowne, ale także wygodne. Dowolność ustawienia kąta ułożenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości promieni słonecznych wpadających do wnętrza, co umożliwia m.in. zupełne jego przyciemnienie, gdy chcemy włączyć serial, bądź jego lekkie ściemnienie, gdy staramy się stworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – bardzo łatwe czyszczenie

Opcja regulacji dostępu światła do wnętrza jest bez wątpienia najistotniejsza w sypialni. Shuttersy sprawdzą się tu jednak z jeszcze innej przyczyny – z ich pomocą da się skutecznie korygować temperaturę wnętrza, która ma jak wiadomo duży wpływ na nasz mocny sen. Dzięki shuttersom w trakcie zimy przez dłuższy czas utrzymamy w sypialni ciepło, a w okresie letnim łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. W dodatku shuttersy tworzą skuteczną zaporę chroniącą przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to też znakomite rozwiązanie dla alergików. Gromadzi się na nich mniej cząsteczek kurzu aniżeli w zagięciach firanek, a ich pielęgnacja jest niesłychanie prosta i trwa zaledwie parę minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się również w kuchni, w łazience oraz w pokoju dziecka.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]