Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

Opróżnianie piwnic Kraków - dalsze informacje o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu.

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wrzucamy czy to na strych, czy do piwnicy. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam niezbędna? Wówczas dobrze jest postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się ogromną popularnością. Decydują się na nie ci, którzy z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble lub popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy lub na strychu schowaliśmy niepotrzebne fotele, kanapy, szafy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest ogromnym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że w wielu wypadkach na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko cztery razy w roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się sprzątaniem strychów oraz piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko przebiega naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]