Usługi

Serwis okien – powierz go specjalistom

Sprawdź, kto oferuje serwis okien PCV. Kliknij tu.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle wpływają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]