Usługi

Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Szukasz korzystnej oferty lokalu na 18 w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko w przypadku urodzin, niektórych rocznic bądź imienin nie planujemy żadnych przyjęć z krewnymi oraz znajomymi, nie uważając, iż jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których należyte celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie osiągnięcie pełnoletności, czyli “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy wyprawić imprezę w domu?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach powszechnych, kupować i pić alkohol, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych czy zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Alternatywą bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się sporo różnić od innych? Rzecz jasna, że nie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Często paru przyjaciół postanawia zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz w tym samym czasie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje smaczne przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim przestronny namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O co jeszcze należy zadbać organizując 18 urodziny?

Każdy wie, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Radzimy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali też jest ogromnie ważny, żeby zaproszeni całkowicie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Wypada więc postawić na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni według wskazówek solenizanta oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale także do finansów i budżetu klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]