Usługi Usługi transportowe

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking Kraków Balice - z kompletną ofertą zapoznasz się na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]