Promocja, reklama, marketing Usługi

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Zdjęcia panoramiczne w Google. Zobacz, kto potrafi to wykonać

Panoramy sferyczne to niezmiernie popularna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz lokali usługowych czy firm. Najczęściej spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej marki? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie fotografii daje odczucie realnej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od tradycyjnych fotografii cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie manipulacja nim w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonała metoda na reklamę własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hotelu czy biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej intrygująca oraz pozwala szczegółowo zapoznać się z oglądanym punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym pracujemy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Wykonanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów marketingowych powinno się zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia dobrych jakościowo zdjęć, które w dodatku będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna czy kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów polecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]