Usługi

Organizacja komunii – wybierz lokal, w którym ugościsz wszystkich zaproszonych

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/komunia/ zamówisz organizację komunii w Krakowie.

Impreza komunijna jest dla pociechy równie wyczekiwanym zdarzeniem, co sam ceremoniał przyjęcia sakramentu. Nic w tym zdumiewającego, ponieważ to zazwyczaj pierwsza faktycznie poważna zabawa rodzinna, na której dziecko jest świadome, iż cała uwaga skoncentrowana jest wyłącznie na nim. Dlatego też rodzice robią wszystko, by ten dzień pozostał na długo w jego pamięci.

Lokal na komunię – zarezerwuj jak tylko zostanie wyznaczony termin wydarzenia

Już przed rozsyłaniem zaproszeń na komunię rodzice muszą określić czy podejmą rodzinę w swoim mieszkaniu czy niezbędne będzie wynajęcie sali. Przyjęcie zaproszonych w mieszkaniu jest najczęściej możliwe wówczas, jeżeli planujemy uroczysty obiad wyłącznie dla wyjątkowo bliskiej kilkunastoosobowej rodziny, ale to już rzadkość. Przyjęcia z okazji pierwszej komunii przeobraziły się w ostatnich dziesięcioleciach w głośne eventy rodzinne, na które sprasza się czasem ponad setkę gości, dlatego też często organizowane są w restauracjach bądź domach weselnych. Jeśli planujemy wynająć najlepszy lokal, warto wziąć się za poszukiwania sali, natychmiast jak zostanie ustalony dzień komunii. W sezonie komunijnym sporym problemem może stać się także znalezienie wolnej firmy cateringowej, stąd opłaca się wybrać taką salę na organizację przyjęcia, która współpracuje na stałe z profesjonalnym dostawcą cateringu, specjalizującym się w opracowaniu dań na komunie. Kluczowe jest także to, by lokal na komunię umiejscowiony był tak, by transport wszystkich gości z kościoła był wygodny oraz błyskawiczny.

Organizacja przyjęcia komunijnego – skorzystaj z usług animatora i fotografa

Nie zapomnij zatrudnić fotografa, który upamiętni na zawsze ten dzień – nie tylko obrządek w kościele, ale także odbywającą się później zabawę gości. Obyczajem są także stylizowane sesje zdjęciowe dziecka w szacie komunijnej oraz jego wspólne fotografie z rodziną i rodzicami chrzestnymi. Sala komunijna powinna więc oferować prześliczne, zadbane wnętrza. Dodatkową zaletą będzie możliwość skorzystania z przylegającego ogrodu, gdzie przy dobrej pogodzie można będzie zorganizować sesję zdjęciową w plenerze. Sposobność skorzystania z ogrodu to również atrakcja dla najmłodszych gości imprezy komunijnej – jeśli będzie ich spora grupa, warto zastanowić się nad zatrudnieniem animatora, który zajmie dzieci przeróżnymi grami.
Oczywiście, zaproszeni na przyjęcie komunijne kupią upominki dla dziecka. Rodzice najczęściej zostawiają im całkowitą dowolność z tym zakresie. Jednak w zaproszeniu można napisać, że nie zgadzamy się na niektóre rodzaje podarunków, np. drogą biżuterię albo zabawki militarne.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]