Usługi

Opieka nad grobem

Dowiedz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze nagrobków naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]