Usługi

Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Skieruj się tutaj i dowiedz się, jak zamówić catering biurowy.

Sympozjum, szkolenie bądź rozmowy biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeżeli planowane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering firmowy – na czym polega taka usługa?

Konferencje oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni. Ich partycypanci odbierają ścisły grafik wykładów, między którymi zaplanowane są zazwyczaj trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również zanieść na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia garnituru i rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezmiernie istotne, dają wszak uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to też sposobność kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi na stołówkach firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, zagryzając przyniesione z domu bądź kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]