Usługi Usługi branży budowlanej

Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Złóż wizytę w biurze architektonicznym Kraków - tu uzyskasz rzetelną poradę specjalistów.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ustawnym i komfortowym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a następnie czynnie dogląda rozwoju robót, planuje renowację domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię niespotykane, oryginalne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a w tym samym czasie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające najnowsze trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne, pensjonaty i kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu oraz osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować przestronne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]