Usługi

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Pod tym linkiem znajdziesz korzystną ofertę lokalu na wesele w Krakowie.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala weselna – jakie okoliczności warto rozważyć?

Szukając sali na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na wesele poproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, ułożenie menu i dekoracja stołów. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Miejsce na wesele dla młodych par z Krakowa i okolic

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządza się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu gości. Impreza może zostać urządzona również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 40 minut.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]