Usługi Usługi transportowe

Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Co powinieneś wiedzieć o parking strzeżony lotnisko Balice?

Wygoda, możliwość dotarcia także w bardzo odległe zakątki naszego globu oraz szybkość – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał dużą popularność. Podróż, której częścią jest lot, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swój pojazd, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]