Promocja, reklama, marketing Usługi Witryny www

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Zleć pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest bowiem widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Poznaniu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla małych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych czy też usług stosują z reguły frazy lokalne, a więc zawierających nazwę danej miejscowości, np. “piekarnia kraków”, “sklep rtv kraków” albo “depilacja brwi kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również rozbudowę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]