parking długoterminowy balice
Usługi Usługi transportowe

Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie bądź pociągu.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również bezpłatny transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Innym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]