catering w krakowie
Usługi

Firma cateringowa zadba o właściwą oprawę każdego dużego przyjęcia

Kiedy aranżujesz ważny event prywatny lub firmowy, na który chcesz zaprosić sporą ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując szybkie przekąski i napoje w hipermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy także w sferze poczęstunku. Zatem nie przystoi rozstawić na stołach uczestników po prostu ciasta oraz słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Catering okolicznościowy oraz świąteczny – oferta usług doświadczonych catererów

Podmioty wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj proponują kilka jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, wesel lub komunii. Oferty te są odpowiednio dobrane do charakteru poszczególnych eventów, przez co dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i rodzajem dań dostępnych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringu należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować swoje oczekiwania, lecz zarazem być też otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera obsługa wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, a doświadczenie zdobyte w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Dlaczego warto skorzystać z usługi cateringowej?

Przyrządzanie dań już dla niewielkiej ilości gości jest ogromnym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na skoordynowanie innych istotnych aspektów imprezy. Daje to też możliwość uraczenia gości wybornymi daniami przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Warto przy tym zaznaczyć, iż istotną cechą posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja na stole. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają także własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]