Usługi Witryny www

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Szukasz aktualnej oferty tworzenia sklepów internetowych? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – funkcjonalność i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że szybko pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada dużo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu odbiorców. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za towary np. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zostaw ekspertom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, użycie wyłącznie wypróbowanych, koniecznych wtyczek i jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują również blog, na którym łatwo można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo zamieszczać opinie i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]