Usługi Usługi branży budowlanej

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Zgłoś się po pomoc do projektanta wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]