Usługi

Catering świąteczny – Wigilia firmowa na najwyższym poziomie

Zamów catering świąteczny na https://tinyurl.com/yf4yndpb.

Ostatni miesiąc roku to okres, który spędza się najczęściej z bliskimi, lecz spotkania świąteczne urządzane są także w firmach. Często załoga firmy organizuje je na własną rękę, przynosząc osobiście ugotowane potrawy, jednakże w większych zakładach pracy ten sposób działania się nie sprawdza. Aby zatem pomóc sobie zadaniu planowania firmowych obiadów bożonarodzeniowych, zarówno dużych, jak i tych w małym gronie, warto skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Typowe świąteczne dania – co oferuje catering świąteczny?

Bez wątpienia na wigilijnym stole muszą zająć swoje miejsce polskie świąteczne przysmaki. To zwłaszcza dania rybne, jak chrupiący filet z karpia bądź pstrąga oraz zupy – obligatoryjnie żurek i barszcz czerwony, ewentualnie także zupa rybna. Na stole nie powinno zabraknąć też krokiecików z grzybami i kapustą, które przeważnie serwowane są razem z wymienionym wyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby kompletna bez chłodnych zakąsek, np. bez sałatki śledziowej lub karpia po żydowsku. Warto też zadbać o słodki frykas na koniec obiadu. Na stół bożonarodzeniowy polecamy lekki sernik, makowiec albo kutię z rodzynkami.

Firmowy catering świąteczny – skonsultuj menu z załogą menu

Za organizację Wigilii w firmie należy wziąć się z pewnym wyprzedzeniem. Powinieneś określić dzień wydarzenia i dopasować go do harmonogramu urlopów zespołu. Pozwala to precyzyjniej ustalić prawdopodobną liczbę uczestników uroczystości, a tym samym ułatwi zamówienie odpowiednią ilość porcji. Rekomendujemy skonsultować z załogą menu i wspólnie zdecydować się na te dania z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim zasmakują. Istotne jest także to, by ustalić czy któryś z pracowników cierpi na alergię, przykładowo na orzechy, które używane są w ciastach, lub są w załodze firmy weganie. Dla tych pracowników należy zamówić potrawy pasujące do ich preferencji dietetycznych. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem potraw świątecznych zbierają zamówienia przez większość grudnia, niemniej jednak nie warto zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]