catering okolicznościowy, catering na komunię
Usługi

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Wkrótce nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć ich apetycznymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się przyszykować je na własną rękę, ale przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie udawać kelnera czy kryć się w kuchni. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest obecnie obowiązkowe

Gdy przywołuje się usługę cateringu większość osób myśli z miejsca o cateringu na wesele czy eventach biznesowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście dużej liczbie gości dopuszczał on opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym aspekcie. Tym bardziej, że przez długie lata firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a nieraz również tych większych, jeśli nie było to związane z wynajęciem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy wygodniej będzie zorganizować event we własnym ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce wykwintne menu.

Catering okolicznościowy – obsługa chrzcin, komunii i komersów

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą na każdą rodzinną okazję. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez problemu zaplanują dania harmonizujące z charakterem wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na urodziny, na chrzciny bądź na komunię. Catering okolicznościowy to również obsługa komersów, półmetków oraz studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę radzimy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do życzeń i – co ważne –możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stolików.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]