Usługi

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Na https://tinyurl.com/yhbobjrf zamówisz organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty czy wesela, od lat nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a potem przygotować i zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – wyśmienite posiłki, które oczaruje gości

Organizacja wesela to wielki stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na rozsyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór wystroju sali i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości zakąsek i trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, by stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale przystrojone, dania były apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również żeby kelnerzy w profesjonalny sposób donosiła gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kucharzy oraz kelnerów, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, napojów oraz deserów zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość sam skompilować menu z zaproponowanych dań. Należy jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować unikalne kompozycje potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]