Usługi branży budowlanej

Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Jeśli ciekawi Cię najlepsza oferta wynajmu szalunków Kraków, zajrzyj na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, jednak spotyka się także wersje wykonane z metalu, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na duże koszty nie wszystkie ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, warto rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić również o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne koszty.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto wybrać ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Bardzo ważna okaże się też dbałość o klienta – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa sądzą poprzedni kontrahenci.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]