Usługi branży budowlanej

Antykorozyjna dennica nierdzewna

Zamów dennicę nierdzewną na metal-e.pl.

Stal nierdzewna to tworzywo, które wykorzystuje się w wielu branżach. Produkowane są z niej moduły niezbędne w takcie robót remontowych, przedmioty do domu, używa się jej także w rozmaitych przedsiębiorstwach. Powszechnie wykorzystywana jest dennica nierdzewna. Gdzie się ją stosuje i z jakich stopów metalu jest produkowana?

Dennica nierdzewna – gdzie jest wykorzystywana

Dennica nierdzewna jest modułem bardzo często używanym w przemyśle. Stanowi niezwykle ważny składnik zbiorników ciśnieniowych, jak również innych kontenerów nieruchomych lub transportowych. Na rynku możemy dostać różne typy dennic nierdzewnych, m.in. płaskie, specjalne lub koszykowe. Są one zrobione z antykorozyjnego stopu – stali nierdzewnej rodzaju S355J2G3, 2H17N2 lub OH18N9, co powoduje, że są wyjątkowo trwałe. Dennice nierdzewne pokryte są specjalną warstwą nierdzewną, a ich rogi są niejednokrotnie podcięte. Części te muszą także spełniać wymogi techniczne, np. PN-64/M-35411 czy PN-75/M-35412.

Dennica nierdzewna – gdzie nabyć niestandardowy wymiar

Istnieją różne wymiary dennic nierdzewnych, od 350 do 2000 mm przekroju. W jakich sklepach najlepiej kupować takie elementy? Szeroki wachlarz asortymentu oferują internetowe witryny zakupowe. Dostępne tam dennice nierdzewne dostarczy nam kurier. A może chcesz kupić nietypowy wymiar? W sklepie internetowym szybko dostaniesz odpowiedni typ dennicy nierdzewnej. Opłaca się korzystać z takich rozwiązań, jeśli chcemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Sklepy internetowe proponują ogromny asortyment i niższe ceny.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]