Podróże Sport

Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Pełna oferta gór zimą dla początkujących znajduje się tutaj.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia bezpieczne i solidnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz wysoka sprawność fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia i poznać swoje reakcje w trudnych okolicznościach. Firma zatrudnia profesjonalnych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielących się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]