Sport

Bidon, ręcznik, sprzęt treningowy – kilka słów o akcesoriach sportowych

Jeśli chcesz zamówić akcesoria sportowe, koniecznie wejdź na sklep-hummel.pl/pl/c/AKCESORIA-SPORTOWE/267.

Fani sportu trenujący systematycznie dobrze wiedzą, że prócz stosownej odzieży powinni posiadać też akcesoria sportowe, które przygotuje ich na każde sportowe wyzwanie. Co wobec tego należy mieć zawsze ze sobą na treningu w klubie fitness albo na siłowni?

Nieodzowne akcesoria sportowe dla pasjonatów sportu

Część akcesoriów sportowych jest niezastąpionych, inne będą zapewne stosowane okazyjnie, ale z pewnością wskazane jest, aby mieć je zawsze pod ręką. Wymieniamy listę tych najbardziej użytecznych.
1. Plecak i torba sportowa – to chyba oczywiste, że bez nich żaden miłośnik sportu po prostu nie potrafi sprawnie żyć! W pakownych torbach poza ubiorem na siłownię pomieści się także obuwie i osobiste akcesoria do ćwiczeń. Poniektóre modele toreb sportowych mają celowo odgrodzone przedziały, w których można odseparować zabrudzone bądź wilgotne rzeczy.
2. Akcesoria odzieżowe, jak rękawiczki, czapki i getry piłkarskie – te niewielkie elementy odzieży sprawią, że ćwiczenia będą komfortowe nawet w zimowe dni.
3. Ręczniki – zaleca się posiadać prywatny, łatwo absorbujący wodę ręcznik, który będziemy używać w trakcie ćwiczeń albo po prysznicu.
4. Dla ćwiczących kick-boxing czy boks nieodzowne będą akcesoria do sportów walki, m.in. rękawice i kaski bokserskie oraz stosowne ochraniacze na piszczele i stopy. Naturalnie, można je wypożyczyć w klubie, jednak zaleca się posiadać własne, zwłaszcza, że ich koszt nie jest aktualnie znaczny.
5. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka medyczna z najważniejszym wyposażeniem oraz bandażami, mata treningowa czy piłka gimnastyczna to z kolei akcesoria, które powinno się posiadać pod ręką nawet wtedy, gdy trenujemy w domu.

Wyliczone powyżej akcesoria znajdziemy w ofercie renomowanej marki Hummel, która od nieomal stulecia wytwarza artykuły wysokiej jakości, cechujące się niesłychaną wytrzymałością. Pamiętajmy jednakże, iż firmowe akcesoria sportowe rekomenduje się zamawiać od autoryzowanych dystrybutorów, dzięki czemu mamy gwarancję, że kupiony produkt to oryginał.

Siedziba:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]