Ochrona zdrowia

Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej znajdziesz więcej informacji o fala uderzeniowa cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego ?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, kolano skoczka, zapalenie ścięgien czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie terapii u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]