Motoryzacja

Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Jeśli chcesz kupić oświetlenie do autobusów, koniecznie sprawdź oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł lub zlekceważenie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie być powodem groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Używanie najwyższej jakości niezawodnych świateł jest ważne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z polskich dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Portfolio polskiego producenta oświetlenia samochodowego

Właściwie w ofercie OE Industry znajduje się dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry dostarcza również LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, agro i off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez wybrane służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które zdecydowanie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to zaledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry dokładnie analizuje oczekiwania swoich odbiorców

Partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy wcielić w życie pomysł klienta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek silnej presji na wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, budowania wykwalifikowanej kadry profesjonalistów i wnikliwych analiz oczekiwań klientów, spółka OE Industry stała się liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]