Instalacje dla przemysłu

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Dostawca serwonapędów - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie oraz motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz silników prądu stałego wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a dzięki możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza także produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]