Finanse

Robot księgowy dla szkół prywatych

Obsłuży i rozliczy należności za czesne.

 • Na bieżąco rozlicza przelewy za czesne
 • Skutecznie przypomina o należnościach
 • Wspiera księgowość w żmudnych czynnościach
 • Poprawia płynność finansową

Dlaczego szkoła prywatna powinna mieć swojego robota księgowego?

Robot księgowy dla szkół prywatnych pozwoli zautomatyzować rozliczenia płatności za czesne. Rozwiązanie oszczędza czas i pozwala lepiej zorganizować zadania pracowników.

Najważniejsze funkcje:

 1. Automatyczne księgowanie przelewów za czesne – Flobo monitoruje płatności w modelu jednej lub kilku transz.
 2. Wysyłanie przypomnień o płatności – robot może kontaktować się z osobami opłacającymi czesne za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. W przypadku braku płatności, automatycznie przypomina o nieuregulowanej płatności.
 3. Obsługa faktur kosztowych – dokumenty są automatycznie wprowadzane do systemu z wiadomości e-mail, a następnie analizowane pod kątem poprawności i zasadności wystawienia.

Robot księgowy dla szkół prywatnych to narzędzie, które płatności monitoruje każdego dnia, przez całą dobę. Zadania realizowane są ekspresowo i bez pomyłek – niezależnie od liczby obsługiwanych uczniów/studentów.

Zalety robota księgowego dla szkół prywatnych

Jakie są najważniejsze zalety robota księgowego dla szkół prywatnych?

 • Oszczędność czasu – pracownicy nie muszą ręcznie monitorować wpłat, wysyłać przypomnień o płatnościach i rozliczać faktur. W tym czasie mogą zająć się ciekawszymi zadaniami, których nie da się zautomatyzować.
 • Większa kontrola nad finansami firmy – masz wgląd w bieżący stan rozliczeń za czesne, co umożliwia lepszą kontrolę sytuacji finansowej. Z kolei skuteczne egzekwowanie płatności za czesne skutkuje lepszą płynnością finansową.
 • Gotowość na rozwój biznesu – robot księgowy może obsługiwać dowolną liczbę uczniów/studentów. Bez względu na liczbę wpłat, rozwiązanie działa tak samo szybko i skutecznie, a Ty jesteś przygotowany na wzrost zainteresowania usługami.

Robot księgowy dla szkół prywatnych – jak to działa?

Aby księgowanie przelewów było skuteczne i niezawodne, niezbędne jest korzystanie ze odpowiedniej technologii identyfikującej wpłaty na rachunku bankowym. Robot księgowy Flobo może rozliczać należności na 2 sposoby:

 • obsługując specjalny rachunek do wpłat mass collect – założenie takiego rachunku w banku jest po stronie klienta. Po jego uruchomieniu, Flobo zostanie zintegrowane i zacznie monitorować wpłaty.
 • obsługując wpłaty w modelu pośrednictwa finansowego – Flobo zapewnia klientom specjalne numery rachunków. Zaksięgowane na nich wpłaty będą przelewane na wskazany rachunek klienta.

Sprawdź też inne konfiguracje Flobo: robot księgowy w wersji podstawowej, robot księgowy dla biur podróży.

Źródło tekstu: https://flobo.io/robot-ksiegowy-dla-szkol-prywatnych/