Finanse

Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Więcej informacji o automatycznym księgowaniem.

Biznesmeni bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezmiernie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla podmiotów usługowych, pensjonatów oraz szkół

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, wobec tego świetnie zda egzamin w szkołach językowych czy niepublicznych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]