Edukacja

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Kliknij tutaj, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta kursów rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie oddziałuje na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Łódź, Katowice, Gdańsk czy Kraków. Nie brak też kursów kierowanych do początkujących – osób, które po prostu lubią rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]