Edukacja

Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o wakacyjnym kursie rysunku w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]